חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי עיניים באסתטיקה

טיפולי עיניים
מרפאות הסרת משקפיים
פורום הסרת משקפיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול הסרת משקפיים בלייזר?

הכנסו לשאלון וגלו!


הסרת משקפיים ללא ניתוח

ניתוחים פלסטיים   > טיפולי עיניים  > הסרת משקפיים ללא ניתוח  > הסרת משקפיים ללא ניתוח – נוירוויז'ן
לפורום בנושאלוח מרפאות

הסרת משקפיים ללא ניתוח – נוירוויז'ן

 
שיתוף פייסבוק

שיטת נוירוויז'ן היא טכנולוגיה חדישה באמצעותה ניתן להסיר משקפיים ללא ניתוח. הכל על השיטה החדשה שזוכה להתלהבות רבה בקרב רופאים ומטופלים

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

הסרת משקפיים ללא ניתוח היא לא מושג חדש. הרעיון להתערב בעין ולשפץ את הקרנית, האחראית על הראייה, בצורה לא פולשנית, מוכר כבר למי שמתעניין בנושא. אלא שיש חסרונות בשיטות של 'ללא ניתוח', כיוון שלמרות שלא מדובר בניתוח של ממש, עדיין נעשית התערבות מכנית שיש עמה סיכונים והיא לא מתאימה לכל אחד. כך שהבשורה שיש טכניקה חדשה של הסרת משקפיים ללא ניתוח – נוירוויז'ן שמה - היא בשורה משמחת לכל מי שחושש מהליכים שמערבים אילחוש מקומי ומתבצעים בידי כירורגים.

מי צריך הסרת משקפיים ללא ניתוח

למעשה מדובר בצורך אינדבידואלי. לא כל מי שיש לו משקפיים סובל מהן, ולא כל אחד ואחת נדרשים לעדשות מגע מדי יום. אלא שבקבוצת מרכיבי המשקפיים קצרי הראייה, יש כאלו שמעוניינים להפטר אחת ולתמיד מהצורך באביזרי עזר למיניהם, ומצד שני מעדיפים להמנע מניתוח. שיטות הלייזר לא מתאימות לכל אחד, ואלו שאינם מתאימים ללייזר או אינם מעוניינים בהליך מסוג זה מוצאים את עצמם די חסרי אונים. הסרת משקפיים ללא ניתוח בשיטת נוירוויז'ן היא אופציה חדשה שנכנסה לשוק בישראל, ובעזרתה ניתן להגיע למצב שבו לא נזקקים לאביזרי ראיה, ומצד שני נמנעים מניתוח.

שיטת נוירוויז'ן להסרת משקפיים ללא ניתוח

שיטת נוירוויז'ן, שקיבלה את שמה מהחברה המשווקת את שיטת הטיפול, עובדת על הפעלת הקורטקס – האזור במוח שאחראי בין השאר על הראייה. כידוע, הראיה אפשרית הודות לשני איברים: העין עצמה, שקולטת את התמונה והאור, והמוח שמעבד אותה. אמנם רוב בעיות הראייה השכיחות נגרמות כתוצאה משונות או ליקוי כלשהו בעין עצמה, אבל מסתבר שלעיבוד התמונה שנעשה במוח יש השפעה גם כאשר עיקר בעיית הראיה נובע מליקוי פיזיולוגי בעין. על הרעיון הזה מבוססת הסרת משקפיים ללא ניתוח בשיטת נוירוויז'ן. השיטה מפעילה את האזור במוח ו'מלמדת' אותו לעבד את התמונה מחדש, בצורה טובה ואיכותית יותר כך שהראייה משתפרת. אפשר להשוות את הטיפול בעזרת נוירוויז'ן למכון כושר מרוכז ואת המוח לשריר שאחראי על הראייה, שיש לו פוטנציאל גדול ולא ממומש.

איך זה עובד?

הטיפול מתבצע בבית, בעזרת תוכנת מחשב, ובפיקוח של אופטומטריסט למעקב אחרי קצב ההתקדמות והתאמה אישית. התוכנה מציגה במחשב הביתי סדרה של תמונות ותרגילים שאותם יש לבצע לפי ההוראות, למשך כעשרה שבועות, שלוש פעמים בשבוע למשך חצי שעה. האימון המרוכז הזה משפר את הראייה ומלמד את המוח לנצל ולהפעיל את הראייה ולהשיג שיפור של עד מספר וחצי, לקוצר ראיה או צילינדר. מי שאמר שאנחנו מנצלים כעשרה אחוזים מהמוח שלנו כנראה ידע על מה הוא מדבר.

הטיפול נמשך כחודש ולא מצריך תחזוקה יומית לאחר מכן – את מה שהמוח משיג בזמן הטיפול הוא יזכור לזמן רב, בדומה למיומנויות שונות שנרכשות במהלך החיים או בזמן הילדות. הסרת משקפיים ללא ניתוח בשיטת נוירוויז'ן והתוכנה שמספקת את התרגילים היומיים הן תוצאה של ניסויים מבוקרים, בדיקות ומחקרים שהוכיחו יעילות. השיטה עברה אישור של גופים שונים המפקחים על מרשם התרופות בארה"ב ובאירופה.

למי זה מתאים?

הסרת משקפיים ללא ניתוח – נוירוויז'ן מיועדת למגוון רחב של בעיות ראייה: קוצר ראיה שנמוך מ-1.5, צילינדר שנמוך מ-0.75-, טיפול בעין עצלה, שיפור וחיזוק העין והראייה אחרי ניתוחי לייזר וניתוחי קטרט, שיפור ראיית לילה, היפטרות ממשקפי קריאה וחיזוק ראייה חלשה. הטיפול אינו כרוך בסיכון, כאבים או תופעות לוואי ומתאים לכל גיל.

מה התוצאות הצפויות

בהתאם לבעיה, ניתן להשיג שיפור בראייה, הפחתת המספר וגם היפטרות מהמשקפיים לחלוטין. יש גבול לשיפור שניתן להשיג בשיטת זו של הסרת משקפיים ללא ניתוח, אך קשה לחזות מראש את התוצאות במדוייק, ועל כן יש לבצע בדיקת התאמה כדי לדעת למה לצפות. השיפור שמושג בעזרת נוירוויז'ן נשמר לטווח ארוך מבלי שיש צורך להמשיך בתרגול, כך שמדובר על הסרת משקפיים ללא ניתוח שמחזיקה מעמד לשנים רבות. כאמור בעלי מספר שגדול מ-1.5 אינם צפויים להשיג הסרת משקפיים מלאה בשיטת נוירוויז'ן אלא רק שיפור במספר ושיפור הראייה.

פורומים מרפאות הסרת משקפיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות