חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


פורום ניתוחי אף


[4687 דיונים פעילים] פורום ניתוחי אף
 

חפש חיפוש בפורום:
מנהל הפורום: ד"ר רוני מוסקונה
מנהל פורום ניתוחים פלסטיים באף
לפגישת ייעוץ עם מנהל הפורום
הוספת הודעה
03:36 21/02/18 אנונימי

מכה באף

ד"ר מוסקונה שלום רב,

לפני 4 שנים קיבלתי מכה באף ממשקפיים של חברה שעפו עליי בטעות מאז יש לי נפיחות בצד שמאל שלא עוברת. מאז אני ממש מתוסכלת שמסתכלת במראה בייחוד עקב העובדה שלפני כן חייתי עם האף שלי בשלום ולא תכננתי לעשות שום דבר פולשני. מה אפשר לעשות עם זה? הייתי בפגישת ייעוץ אצלך והיועצת שם המליצה לי על פיסול אף במקרה שלי לפני שאני פונה לניתוח אבל מה שכן הבנתי ממנה גם שבפיסול לא ניתן יהיה לטפל בנפיחות שבצד שמאל שממנה אני סובלת אלא רק על ידי ניתוח. השאלה שלי היא האם בכלל בניתוח ניתן לטפל בזה? והאם בפיסול אולי גם ניתן בכל זאת? איכשהו להמיס את הבצקת או שמא זו עצם שהתעוותה שם בצד האף? אני אובדת עצות כבר רק יודעת שחייבת להיפטר מזה.

16:39 05/03/18

תשובה

שלום רב,

קשה לתת תשובה רצינית מבלי לראות במה מדובר. פיסול אף נותן מענה טוב בחלק מהמקרים. ויש מקרים שצריך לעשות ניתוח אף. אני ממליץ שתבואי שוב אלינו לייעוץ לניתוח אף ואז תחליטי מה הכי טוב עבורך פיסול אף או ניתוח אף.

בברכה,

ד"ר רוני מוסקונה

18:20 05/07/23 ליזי

עבודה

לעבודה מהבית דרושים/ות לחברת שיווק גדולה! העבודה היא בהזנת תוכן ונתונים! לא נדרש ניסיון כלשהו! שעות עבודה לפי בחירתכם השכר הממוצע ליום נע בין 160-380 ש"ח! ניתן לפנות אלינו בוואטספ 052-4313764 יעל

הוספת הודעה