חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי עיניים באסתטיקה

טיפולי עיניים
מרפאות הסרת משקפיים
פורום הסרת משקפיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול הסרת משקפיים בלייזר?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוח לשיפור הראייה

ניתוחים פלסטיים   > טיפולי עיניים  > חדשות ניתוחי עיניים  > ניתוח לשיפור הראייה הלילית מגיע לשירות הצבא
לפורום בנושאלוח מרפאות

ניתוח לשיפור הראייה הלילית מגיע לשירות הצבא

 
שיתוף פייסבוק

בית חולים באנגליה מציע ניתוח לשיפור הראיה הלילית שמיועד בעיקר לחיילים

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

אם אתם רואים מעט מטושטש בלילה ורוצים לעבור ניתוח לשיפור הראייה הלילית, שימו לב לידיעה הבאה - מסתבר שחיילי יחידות עלית וטייסי קרב בבריטניה כבר עושים זאת. מדובר בתהליך ניתוח עיניים בלייזר ההופך את החיילים ללוחמים בעלי כוחות "על טבעיים" שכן ראייתם הופכת לראייה באיכות שלא נראתה כמותה. ד"ר ג'וליאן סטיבנס, שביצע כ 50 ניתוחים כאלו אמר בראיון לטיימס: "אני מצפה שהם יהיו באחוזון הראשון או השני באיכות הראייה האנושית".

שימוש במשקפיים או בעדשות מגע יכול להיות מעיק לאנשים מן השורה. הדבר נכון על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בלוחמים או טייסי קרב, ועבורם ניתוח הסרת משקפיים כזה מהווה פתרון אולטימטיבי.

השיטה הנפוצה ביותר כיום היא הסרת משקפיים בלייזר בשיטת לאסיק. בשיטה זו, מבצע הרופא חתך בקרנית בעזרת סכין כירורגי, מרים מעט את שכבת הקרנית שחתך ולאחר מכן בעזרת הלייזר משייף את רקמת הקרנית שנותרה צמודה לעין. שיטה זו, ביחס לאחרות, מבוצעת בשכבה פנימית יותר של הקרנית. בניתוח אשר נערך לחיילים לשיפור ראייתם הלילית, משתמשים בטכניקה שונה - טכניקת LASEK.

בשיטה זו, החתך מבוצע באפיתל שהיא השכבה החיצונית של הקרנית. במהלך הניתוח, העין עוברת מיפוי בסורק לייזר ולאחר מכן תחת השפעה של טיפות הרדמה, המנתח מגלגל את תאי פני שטח הקרנית, במקום לבצע חתך עמוק כמו בטכניקת ה LASIK.

לאחר שהניתוח הסתיים, כיצד יוכלו החיילים לדעת האם הם אכן הפכו לבעלי ראייה לילית יוצאת דופן באיכותה? אחד המבחנים לכך הוא מבט אל כוכבי השמיים. אם הם יכולים לראות בנפרק שני כוכבים מסוימים המצויים בקבוצת הכוכבים הקרויה "הדובה הגדולה". אדם רגיל, בעין בלתי מזוינת אינו יכול להבחין בהם כשני כוכבים נפרדים אלא רואה אותם ככוכב אחד.

השמועות על הניתוח הכל כך מוצלח חצו את גבולות בריטניה ועכשיו נשלחים טייסים ממדינות זרות לבית החולים בבריטניה בכדי לעבור את ניתוח העיניים. האם הלוחמים של ישראל הם הבאים בתור?

פורומים מרפאות הסרת משקפיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות