חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי שיניים באסתטיקה

טיפולי שיניים  
מרפאות שיניים
פורום טיפולי שיניים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הלבנת שיניים?

הכנסו לשאלון וגלו!


רפואת שיניים בלייזר

ניתוחים פלסטיים   > טיפולי שיניים  > טיפולי שיניים בלייזר  > רפואת שיניים בלייזר - סוגי טיפולים
לוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום טיפולי שיניים בלייזר
לקבלת יעוץ שלח טופס

רפואת שיניים בלייזר - סוגי טיפולים

 
שיתוף פייסבוק

מעוניינים לבצע טיפולי שיניים בלייזר? מחפשים פתרון לדלקות חניכיים? מעוניינים בסתימות לבנות ואסתטיות במקום אפורות? הכל על רפואת שיניים בלייזר

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

טיפול בשיניים רגישות

טיפולי שיניים בלייזר יעילים למקרים של שיניים רגישות. בטיפול זה מצפים את השיניים בפלואוריד אורגני על מנת להפחית את תחושות הרגישות ולהגן על השן מפני תהליכי ריקבון. יש רופאים המאמינים כי שילוב לייזר בתחומי רפואת שיניים מסייע בהחדרה וספיגת הפלואוריד לשן, ובעקבות זאת מאריך את חיי הטיפול ומשפר אותו.

טיפול בבעיות חניכיים ופה

טיפולי שיניים לבעיות מסוג זה כגון זיהומים ודלקות, כיבים ונגעים, בעיות אסתטיקה, כתמי פיגמנטציה וכדומה, קרן הלייזר משמשת לעיצוב מחדש של החניכיים, חיטוי אזורים נגועים והסרת שכבות רקמה פגועה. לא פעם נתקלים במקרה של דלקות חוזרות ונשנות מכיוון שבאמצעים סטנדרטיים קשה להסיר לחלוטין את הרקמה המזוהמת והפגועה, דבר המתאפשר בזכות יכולות הדיוק של הלייזר. בנוסף, ניתן לבצע ביופסיה מדויקת באמצעות קרן הלייזר, גם מאזורים בעלי גישה בעייתית.

טיפול בשורש השן

טיפול שיניים בלייזר יכול לפתור בעיות באזור זה - קרן הלייזר משפרת בצורה משמעותית את הטיפול בכך שהיא מאפשרת לחטא מחיידקים את האזור המטופל טוב יותר מהשיטות הסטנדרטיות, זאת כיוון שהקרן יכולה להגיע לאזורים שהגישה אליהם מוגבלת והחום הנפלט יעיל מאוד בהפיכת האזור המטופל לסטרילי. בנוסף, קרן הלייזר מצוינת בסגירת כלי הדם, כך שהסבירות לזיהומים ודימומים פוחתת משמעותית. עם זאת, כשמדובר בשיניים אשר השורש שלהן בנוי מתעלות מפוצלות ומפותלות גם הגישה לקרן הלייזר מוגבלת, ויש צורך להשתמש בתמיסות שיכולות לחדור לכל פינה ופיצול.

טיפולי עששת וסתימות

בטיפולים אלו קרן הלייזר משמשת להכנת השן למילוי וזאת על ידי הסרת חלקי שן פגועים וחיטוי האזור לפני הכנסת הסתימה. הלייזר מביא לתוצאות שאינן פחות טובות ובטוחות מהעבודה עם המקדח החשמלי, עם זאת הטיפול הרבה פחות כואב ואין את רעש המקדח המאיים. בנוסף, הלייזר יכול לעזור בחיזוק הקשר בין חומר המילוי לשן עצמה. אולם, ישנם מקרים בהם לקרן הלייזר אין גישה לאזור הנגוע, אז יש צורך לחזור לשיטות הקידוח הישנות. כמו כן, לא ניתן להשתמש בלייזר בכל הנוגע לסתימות מתכת, לפיכך ניתן להשתמש רק בסתימות לבנות הנחשבות לאסתטיות יותר, אך פחות עמידות.

טיפולי הלבנת שיניים

טיפול שיניים בלייזר יכול לשמש לצרכי הלבנת שיניים - הלייזר משמש להאצת הטיפול על ידי כך שהוא מפעיל ומזרז את פעולת התמיסה אשר מונחת על השיניים וגורמת להלבנתם, בעקבות זאת אף מספר הביקורים הנדרשים להשלמת הטיפול קטן.

פורומים מרפאות שיניים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - טיפולי שיניים בלייזרשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
1. איפה מטפלים בשיטת הלייזר? ?
שי, 04/06/2008