חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי שיניים באסתטיקה

טיפולי שיניים  
מרפאות שיניים
פורום טיפולי שיניים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הלבנת שיניים?

הכנסו לשאלון וגלו!


טיפול שיניים בלייזר

ניתוחים פלסטיים   > טיפולי שיניים  > טיפולי שיניים בלייזר  > טיפול שיניים בלייזר - יתרונות
לוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום טיפולי שיניים בלייזר
לקבלת יעוץ שלח טופס

טיפול שיניים בלייזר - יתרונות

 
שיתוף פייסבוק

טיפול שיניים בלייזר יתאים במיוחד למי שרעש המקדחה זורע בו אימה. כל המידע על יתרונות טיפולי שיניים בלייזר אשר הופכים פופולאריים מיום ליום

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

מזה מספר שנים קיים שימוש בלייזר בתחום רפואת שיניים, לצורך מגוון פרוצדורות דנטאליות. טיפול שיניים בלייזר אושר לאחרונה על ידי ה-FDA (ארגון אמריקאי האחראי על פיקוח תרופות ומזון) לצורך טיפול בעששת וריקבון שיניים. לפיכך מכשיר הלייזר הופך פופולארי יותר ויותר בקרב רופאי השיניים בעולם ובארץ והביקוש של טיפולי שיניים בלייזר עולה.

מכשיר לייזר למעשה מגביר וממקד קרני אור, באמצעותן ניתן לחטא אזורים בשן ובחניכיים, לחתוך ולעצב רקמות קשות ורכות, ועוד. אחד היתרונות הבולטים ביותר של טיפולי שיניים באמצעות לייזר נובע מהפחתת הכאב בזמן הטיפול מכיוון שאין מגע פיסי ישיר עם האזור המטופל, לפיכך הצורך בהרדמה מופחת משמעותית, הטיפול נמשך פחות זמן והאפקט הטראומטי בטיפולי השיניים אשר מאז ומעולם היה אחד הגורמים המרכזיים לחרדות של מטופלים, פוחת באופן ניכר.

טיפול שיניים בלייזר - יתרונות השימוש בלייזר

לשימוש בלייזר יתרונות רבים, החיטוי המוצלח מפחית סיכוי לזיהומים ולפיכך מפחית את הצורך בשימוש באנטיביוטיקה. בנוסף, טיפול לייזר בשיניים מקטין את רמת הסיכון עבור אוכלוסיות הרגישות לזיהומים כגון ילדים וקשישים. באמצעות הלייזר ניתן לשלוט בדימום כלי הדם באזור הטיפול כך שהסכנה לדימומים לא מבוקרים ולסיבוכים בעקבותיהם קטנה באופן משמעותי, ויש פחות צורך בסגירת האזור המטופל על ידי תפרים. נושא זה חשוב במיוחד לאוכלוסיות בסיכון כגון חולי סכרת, מטופלים הסובלים מבעיות בקרישת דם, ומטופלים הסובלים מבעיות בלחץ דם אשר נוטלים באופן קבוע תרופות מדללות דם המחלישות את יכולת הגוף להתמודד עם דימומים.

טיפול שיניים בלייזר מפחית את זמני הטיפול, מקטין את מספר המפגשים הדרושים לטיפולים מסוימים, מפחית את תחושות הכאב וחוסר הנוחות, מקצר את תהליך ההחלמה ולמעשה יכול להפחית באופן משמעותי את הרתיעה מביקור אצל רופא השיניים. יחד עם זאת, יש לזכור כי רופא לא זהיר או שאינו מיומן דיו בביצוע טיפולי לייזר בשיניים, עלול לפגוע ברקמות בריאות, בשורש השן ולגרום לנזק בלתי הפיך, לכן יש לבחור בקפידה את הרופא המתאים, הטכניקה המתאימה ואת הטיפול המתאים לכל מקרה ובעיה.

פורומים מרפאות שיניים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - טיפולי שיניים בלייזרשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
2. סתימה בליזר
משה, 26/04/2012
1. טיפול בלייזר
שמרית, 08/12/2010