חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי שיניים באסתטיקה

טיפולי שיניים  
מרפאות שיניים
פורום טיפולי שיניים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הלבנת שיניים?

הכנסו לשאלון וגלו!


מומחה לשיקום הפה

לוח מרפאות

מומחה לשיקום הפה

 
שיתוף פייסבוק

לפני שרצים לכמה רופאי שיניים לצורך טיפול שניים אחד, אולי כדאי לרכז את כל טיפולי השיניים במקום אחד? נעים להכיר - מומחה לשיקום הפה

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

מומחה לשיקום הפה הוא רופא שיניים בעל ידע נרחב וניסיון רב, שיכול לטפל היטב גם במקרים המורכבים ביותר, תוך כדי שמירה על שלמות אסתטית.

כל אחד מגיע בשלב זה או אחר לבדיקה או טיפולי שיניים אצל רופא שיניים, ומרוב התארים השונים בהם מתהדרים רופאי שיניים רבים קשה לבחור ביניהם. השיטה הטובה ביותר כדי "לכסות" תחומי התמחות שונים של רפואת שיניים במרפאה אחת היא להיבדק על ידי רופא שיניים שהוא גם מומחה לשיקום הפה.

שיקום הפה, בניגוד לדעה הרווחת, אינו מתבצע רק בעקבות פגיעה או תאונה. רופאי שיניים מומחים בתחום זה מתמצאים בכל הסוגים של טיפולי שיניים הנדרשים כדי להשיג תוצאה תפקודית ואסתטית מושלמת. הסוד לרמת הביצוע הגבוהה היא ראייה מערכתית כוללת של הפה והלסת; בניגוד לרופאי שיניים אחרים, המתמקדים בתחום התמחותם בזמן הטיפול, מומחה לשיקום הפה מכיר את רוב התחומים רפואת שיניים. עובדה זאת מאפשר לו לבחור לבצע טיפול שיניים שיהיה הטיפול המתאים ביותר או לשלב בין כמה סוגי טיפולי שיניים כדי להגיע לתוצאה הרצויה עבור המטופל.

מומחה לשיקום הפה - מיהו?

מומחה לשיקום הפה, המכונה לעיתים 'מש"פ', הוא רופא שיניים בעל ניסיון רב, שמלבד לימודי רפואת שיניים רגילים עובר גם התמחות אקדמית של ארבע וחצי שנים, תוך עמידה בבחינות מדוקדקות ומחמירות של משרד הבריאות. מסלול הלימודים לקבלת תואר “מומחה לשיקום הפה” מעניק ראייה רחבה וניסיון רב לרופא השיניים, והתוצאות ניכרות.

מומחה לשיקום פה - סוגי הטיפולים המתבצעים על ידו

בשל ההשכלה הרחבה והניסיון הרב של רופאי שיניים מומחים לשיקום הפה, טיפולי שיניים אותם ניתן לבצע אצל מומחים אלה מגוון, החל מטיפולים פשוטים כגון סתימות וכתרים, וכלה בהשלמת חוסרי שיניים נרחבת, פתרון של בעיות שחיקת שיניים, בעיות בפרקי הלסת או לסת שבורה ועוד. ניסיונו של רופא שיניים המומחה לשיקום הפה מאפשר לו גם לשלוח את המטופל למומחים שונים, ובכך לשמש מעין "מנהל" ו"אדריכל" של הטיפול כולו.

מומחה לשיקום הפה - לאיזה מטופלים הוא מיועד?

אז לאילו מטופלים כדאי ללכת לטיפול שיניים או בדיקה אצל רופא שיניים מומחה לשיקום הפה? התשובה היא פשוטה: לכל אחד! בדיקה אצל רופא שיניים מומחה לשיקום הפה היא יסודית ומקיפה יותר ממה שהורגלתם אצל רופאי שיניים אחרים. הבדיקה כוללת אבחון ממושך ויסודי, כולל ייעוץ פרטני והתייעצות עם המטופל לגבי סוגי הטיפולים הנדרשים, טיפולי שיניים אותם ניתן לבצע אצל רופא השיניים המומחה לשיקום הפה או אצל רופאי שיניים אחרים על פי בחירתכם.

בחירת רופא שיניים מומחה לשיקום הפה - יתרונות נוספים

מלבד הנסיון הרחב וההשכלה המעמיקה שהוזכרו קודם, לפיה לרופא שיניים המומחה לשיקום הפה מספר יתרונות נוספים; מבחינה אסתטית, בעלי הדרישות האסתטיות הגובות יכולים להיות בטוחים שההשכלה הרחבה של רופא שיניים זה כוללת גם ידע רב אודות הצד האסתטי של טיפוליי שיניים. אלה מהמטופלים שחיוך מושלם מהווה חלק חשוב ממקצועם, או שפשוט חשוב להם מאוד להיראות טוב יותר, יכולים להיות בטוחים שחשיבות המראה האסתטי לא נופלת משאר הצדדים של הטיפול הרפואי. מבין השיקולים שנלקחים לתשומת ליבו של רופא שיניים - מומחה לשיקום הפה, ניתן למנות התאמה של צורת הלסת והשיניים למבנה הפנים, המושגת באמצעות בחינה של הצורה והצבע העתידיים של השיניים.

יתרון נוסף בבחירה של רופא שיניים שהוא גם מומחה לשיקום הפה לצורך טיפולי לסת ושיניים הוא שתוצאות הטיפול נשארות זמן ארוך יותר. זאת משום שהמומחה מבצע את טיפולי השיניים בטכנולוגיה ובחומרים המתקדמים ביותר. כל אלה, בנוסף להתחשבות בנושא התזונה והרגלי החיים, מבטיחים שהתוצאה תישמר לאורך זמן רב, וכך חוסכים הוצאות נוספות בהמשך הדרך.

פורומים מרפאות שיניים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות