חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על הגדלת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


חזה שרירי לגבר

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > עיצוב חזה שרירי  > עיצוב חזה שרירי לגבר בעזרת שתלים
לפורום בנושאלוח מרפאות

עיצוב חזה שרירי לגבר בעזרת שתלים

 
שיתוף פייסבוק

חושקים במרובעים מעוצבים בחזה? עכשיו גם לגברים - עיצוב חזה שרירי באמצעות שתלי סיליקון. הכל על הגדלת שרירי חזה בעזרת שתלים

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

עיצוב שריר החזה והגדלתו באמצעות שתלי סיליקון היא הליך מקובל ונפוץ מאוד אצל נשים בישראל, אולם מסתבר שבארה"ב יש גם לא מעט גברים המשתמשים בטכניקה דומה למטרת עיצוב חזה שרירי בכדי להשיג מראה של חזה שרירי ומחוטב. בשנים האחרונות החלו גם מנתחים פלסטיים ישראלים לבצע את ניתוחים פלסטיים שיכולים להתאים כמעט לכל גבר בריא (בניגוד לניתוח הקטנת חזה לגבר, המתאים רק לגברים הסובלים מתופעת גניקומסטיה - הגדלת יתר של החזה). כיוון שמדובר בשתלי סיליקון הניתנים להתאמה אישית, ניתוח עיצוב חזה שרירי יכול לסייע גם לגברים הסובלים מאסימטריה בין השדיים. בהליך הבסיסי של עיצוב שרירי חזה, נעשה חתך באזור החזה ומוכנס שתל, אך יש מספר אלמנטים המשתנים בהתאם למטופל, כגון גודל השתל ומיקום החתך.

למי מתאים ניתוח עיצוב חזה שרירי?

דרך פשוטה יותר לפתח את שריר החזה היא אימונים גופניים מתאימים. ניתוח עיצוב חזה שרירי מתאים לגברים שכבר ניסו לעצב את שריר החזה בעזרת התעמלות ולא צלחו בכך, או לאלו המעוניינים להגיע להיקף חזה רחב יותר מההיקף הטבעי שלהם. כאמור, ניתוח עיצוב שרירי חזה מתאים גם לגברים הרוצים לתקן אסימטריה בין צידי החזה או שסובלים מעצם חזה שקועה.

לקראת ניתוח עיצוב חזה שרירי

חשוב להתייעץ עם המנתח לפני ניתוח עיצוב שרירי החזה, על מנת לקבוע את סוג השתל המתאים לגוף המטופל. קיימות שלוש צורות שתלים בסיסיות:

א. אליפטי– שתל המיועד עבור המעוניינים להגדיל את שריר החזה התחתון.

ב. ריבועי- השתל הנפוץ ביותר, משמש להגדלת החזה כולו.

ג. דמוי מלבן – מיועד למעוניינים להגדיל את החלק התחתון והחיצוני של החזה. שתל זה גדול יותר מהשתלים האחרים.

כל השתלים מגיעים בגדלים השונים זה מזה הן בעובי והן בהיקף, והשוליים שלהם מעוצבים כך שההגדלה תיטמע בצורת החזה הטבעית. כיוון שמדובר בשתלים חזקים אך רכים, התחושה המתקבלת היא של חזה שרירי ומפותח היטב. ניתן לבחור להגדיל את נפח החזה כולו או רק את קו המתאר התחתון שלו, וכאמור- חשוב מאוד להתאים את צורת השתל לצורת החזה. החלטה נוספת שיש לקבל היא היכן להניח את השתל- מעל שריר החזה או מתחת שריר החזה. ע"פ רוב הבחירה היא להניחו מתחת לשריר, כיוון שכך הוא משתלב באופן טבעי יותר בגוף ובולט פחות למגע. לעיתים רחוקות ימליץ המנתח להניח את השתל מעל השריר, ניתוח שאמנם כואב פחות ותקופת ההחלמה ממנו מהירה יותר, אך מותיר את השתל בולט יותר.

רצוי להמנע מעבודה על פלג הגוף העליון כשבוע-שבועיים לפני ניתוח עיצוב חזה שרירי - כך תקלו על תופעות הלוואי וההחלמה שאחריו.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
2. חזה סנדלרי
אריק, 12/10/2011
1. עצם חזה שקועה
צפוני, 08/06/2010