חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על טיפול הרמת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


הגדלת חזה לגבר

לפורום בנושאלוח מרפאות

הגדלת חזה לגבר

 
שיתוף פייסבוק

כל מה שרציתם לדעת על עיצוב שרירי חזה וכן ניתוח הגדלת חזה לגבר בכתבה המפרטת את מהלך ניתוח עיצוב חזה שרירי לגבר

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ניתוח הגדלת חזה לגבר

ע"פ רוב ניתוח עיצוב חזה שרירי מבוצע תחת הרדמה כללית ולוקח בין שעה לשעתיים. המנתח מבצע חתך המשמש להחדרת השתל, כאשר לרוב החתך נעשה בסביבות בית השחי, מה שמפריד את העור מהשריר ומכלוב הצלעות שתחת השריר. השתל מוכנס לתוך המרווח שנוצר בין השריר לכלוב הצלעות. (יש מנתחים המשתמשים במהלך ניתוחים פלסטיים כאלה בעזרים כמו פנס דמוי צינור, או מצלמה זעירה, על מנת להפריד טוב יותר בין העור לשריר ולמקם את השתל בדיוק מירבי.

פעולה זו במהלך ניתוח הגדלת חזה לגבר אינה כרוכה בחיתוך נוסף - ניתן להשתמש לשם כך בחתך המשמש להחדרת השתל). במידה והשתל מיועד למיקום מעל שריר החזה, החתך להכנסת השתל יעשה באזור הפטמה. המנתח מחדיר את השתלים בשני צידי החזה, ולאחר וידוא סימטריה - תופר את האזור.

התאוששות לאחר ניתוח הגדלת חזה לגבר

בדומה לניתוח הגדלת חזה בנשים, גם לאחר ניתוח הגדלת חזה לגבר על המטופל להישאר תחת השגחה במרפאה. לאחר התאוששות מההרדמה יכול המטופל להשתחרר אל לביתו, ובד"כ מומלץ לו לנוח 24 שעות. התחבושת העוטפת את אזור שריר החזה מוסרת אחרי 3 ימים וכך גם התפרים. בימים שלאחר הניתוח עלולים להופיע כאבים, נפיחות ופצעים באזור שריר החזה והם צפויים לחלוף בתוך כשבוע (ניתן גם להשתמש במשככי כאבים בתיאום עם המנתח). רוב המטופלים יכולים לשוב לשגרת היומיום תוך מספר ימים, אולם יש להימנע מפעילות גופנית מאומצת כ- 4 שבועות לאחר הניתוח. לאחר מכן ניתן לרוב לחזור לשגרה רגילה לחלוטין. הצלקת דוהה בהדרגה, ותוך חודש היא נבלעת בשיער ובקמטי העור שבאזור הניתוח. לאחר זמן זה תוצאות ניתוח הגדלת חזה לגבר נותרות קבועות, ורק השמנה קיצונית עלולה לפגום במראה החזה החדש.

ניתוח הגדלת חזה לגבר - סיכונים ותופעות לוואי

ניתוח עיצוב חזה שרירי אינו נחשב מסוכן, וכל מנתח פלסטי מיומן יכול לבצעו בקלות יחסית. יחד עם זאת גם בו יש סכנות ותופעות לוואי כבכל ניתוח אחר. במהלך ניתוח הגדלת חזה לגבר עלולים להיווצר זיהומים ודימומים, לאחר הניתוח הגוף עלול לדחות את השתל ואזור שריר החזה עלול להתקשות. תופעת לוואי נוספת היא אובדן תחושה באזור הזרוע העליונה (בד"כ זמני). כל תופעות הלוואי הללו, כאמור, אינן נפוצות במיוחד. בכדי למנוע סיכון יש לעקוב אחר המלצות המנתח.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות