חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי שיניים באסתטיקה

טיפולי שיניים
מרפאות שיניים
פורום טיפולי שיניים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הלבנת שיניים?

הכנסו לשאלון וגלו!


טיפים להלבנת שיניים

ניתוחים פלסטיים   > טיפולי שיניים  > טיפים להלבנת שיניים
לוח מרפאות

טיפים לטיפולי שיניים

 

טיפים להלבנת שיניים

קחו בחשבון שבמידה וקיימים כתרים או שיניים מלאכותיות אחרות, ההלבנה לא תשפיע עליהם, כך שאם מדובר בשן מלאכותית שצבעה התכהה מעט עם הזמן והיא נמצאת במקום בולט בפה, ייתכן כי יהיו מעט הבדלי צבעים בין השיניים.1.
במידה וביצעתם הלבנה ביתית בעזרת חומרים מחמצנים והופיעה רגישות גבוהה לחום או קור בשיניים ו/או בחניכיים, יש להפסיק את טיפולי השיניים למספר ימים, להשתמש בשטיפת פה המכילה פלואוריד, ולאחר מכן להמשיך את הטיפול בעזרת חומרים בעלי ריכוז חמצן נמוך יותר.2.
במידה ולשיניכם נטייה להצהיב או להתכהות, השתדלו להמעיט בצריכת מזונות או נוזלים הידועים כמכילים חומרים מכתימים כדוגמת תה, קפה, קולה ויין. 3.
שימו לב!! הניקוטין שבסיגריות גם הוא ידוע כחומר אשר מכתים שיניים. בכדי להימנע מהצהבת השיניים והכתמתן, יש להפסיק את צריכת הניקוטין או לפחות להשתדל לצמצמה עד כמה שניתן.4.
לא כל משחות השיניים אשר נמכרות כמשחות מלבינות, אכן עושות את העבודה. על מנת שמשחת שיניים מלבינה תפעל בצורה אפקטיבית, עליה להכיל אחוז מסוים של חומרים מחמצנים. בדקו את מרכיבי המשחה על גבי האריזה וודאו כי המשחה מכילה מרכיב מחמצן. ישנן משחות המכילות חומרי ניקוי גסים, אלו יעשו אומנם את העבודה, אך בטווח הארוך ייפגעו בשן וייגרמו לרגישות ייתר לחום וקור.5.
שן שחורה או אפורה מציקה לכם והייתם רוצים להלבין גם אותה? הלבנת שיניים רגילה כמובן לא תעזור, בשביל לפתור את הבעיה ניתן לצפות את השן בחרסינה וכך להבטיח שיניים אחידות ולבנות. 6.
הלבנת שיניים במרפאה אינה מחזיקה לנצח, היו מודעים לכך שעליכם לתחזק את ההלבנה ולחזור עליה שוב לאחר כשנה-שנתיים. במידה וביצעתם הלבנה ביתית בעזרת סד, תוכלו להשתמש שוב באותו סד ולשם כך רכשו מרופא השיניים את החומר המתאים למילוי חוזר של הסד.7.
ולסיום- 'תרופת סבתא' נודעת להלבנת שיניים – צחצחו את השיניים עם סודה לשתיה או ערבבו כפית מלח וכפית מיץ לימון וצחצחו. התוצאה שתתקבל (לדברי סבתא..) שיניים לבנות ובוהקות! 8.
לפני שמתחילים בהליך של הלבנת שיניים, יש לבצע בדיקה אצל רופא שיניים על מנת לוודא שהשיניים במצב תקין. כל חור שמתגלה יש לסתום לפני ביצוע ההלבנה, על מנת שחומרי ההלבנה לא יחדרו אל פנים השן ויגרמו לרגישות מוגברת בה.9.