חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

קוסמטיקה באסתטיקה

קוסמטיקה

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפולי שיזוף מלאכותי?

הכנסו לשאלון וגלו!


ריסים ארוכים

ניתוחים פלסטיים   > קוסמטיקה  > הארכת ריסים  > ריסים ארוכים ומודגשים להשלמת מראה הפנים

ריסים ארוכים ומודגשים להשלמת מראה הפנים

 
שיתוף פייסבוק

ריסים ארוכים ובולטים נחשבים לחלק מהמראה האידיאלי. גם מי שהטבע לא חנן אותה בריסים מושלמים יכולה להשלים את החסר בעזרת טכניקת הארכת ריסים

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

הארכת ריסים - הדבקת ריסים ארוכים

מדובר בפעולת הדבקה, בה ריסים ארוכים מלאכותיים נוספים על ריסים קיימים כדי לעבות ולהאריך אותם. כל מי שרוצה יכולה לעבור הארכת ריסים, כשמועמדות מתאימות במיוחד יהיו בנות בעלות ריסים דלילים, או מתאפרות קבועות שנמאס להן לבזבז זמן כל יום על מסקרה.

ריסים ארוכים מלאכותיים מגיעים באורכים ובצבעים שונים, כדי שניתן יהיה להתאים אותם לריסים הטבעיים ולטעם האישי. שיטת הארכת ריסים הגיעה לישראל לפני זמן מועט יחסית, לכן חשוב לבדוק את הניסיון והרישיונות של המדביקה אליה את מתכוונת ללכת. מדביקה מנוסה יכולה לקצר משמעותית את זמן הטיפול ותוכל להניב תוצאות טובות יותר של הדבקת ריסים ארוכים.

ריסים ארוכים ובולטים

לפני הארכת ריסים יש לנקות היטב את אזור העיניים ולהימנע מאיפור או מריחת קרמים. כאשר המטופלת שכובה על מיטת טיפולים, מורחת המדביקה כל אחד מהריסים הטבעיים בנפרד בדבק מיוחד, ומצמידה אל כל ריס טבעי ריס ארוך מלאכותי. לאחר הדבקת ריסים ארוכים מלאכותיים משתמשת המדביקה במכונה קטנה המוציאה אוויר חם בכדי לייבש את הדבק ולייצב את התוספת. הפעולה חוזרת על עצמה עד שכל הריסים המבוקשים הודבקו.

מספר הריסים המודבקים תלוי ברצון הלקוחה - מספר ריסים ארוכים מועט יחסית יעניק מראה מודגש אך טבעי, בעוד שכמות גדולה יותר של ריסים מלאכותיים תיצור מראה בולט יותר. כך גם בחירה של ריסים ארוכים צבעוניים יוצרת מראה מודגש הרבה יותר. התוספות עשויות מחומרים המדמים את המראה הטבעי של הריס, כך שהחיבור בין ריסים ארוכים מלאכותיים ומקוריים נראה טבעי ואינו מורגש. עובדה נוספת התורמת למניעת מראה מלאכותי היא שהאורכים השונים של הריסים מאפשרים התאמה אופטימאלית לאורך הריס המקורי (באופן טבעי ריסים הנמצאים בקצה העפעף קצרים יותר).

הארכת ריסים לוקחת ע"פ רוב כשעתיים. גורמים כמו עובדת ללא ניסיון או הדבקה של כמות גדולה של ריסים ארוכים עשויים להאריך את משך הטיפול.

פורומים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
6. מעוניינת בהארכת ריסים
ולריה, 27/03/2012
5. לירון, איפה את עושה מילוי ריסים ואם אפשר לקבל את הטלפון שלה,
חני, 09/10/2011
4. בהקשר לתגובתה של לירון
הילה, 12/09/2011
3. אני עשיתי בניית ריסים
רוית, 26/07/2011
2. ללירון
דפנה, 15/06/2008
1. אני מתה על ריסים ארוכים ומשתמשת כל יום
לירון, 15/06/2008