חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי פנים באסתטיקה

ניתוחי פנים  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח אף?

הכנסו לשאלון וגלו!


עיצוב עצמות לחיים

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי פנים  > עיצוב לחיים  > עיצוב עצמות לחיים למראה פנים צעיר ומושך
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום מילוי לחיים
לקבלת יעוץ שלח טופס

עיצוב עצמות לחיים למראה פנים צעיר ומושך

 
שיתוף פייסבוק

כל מה שרציתם לדעת על ניתוח עיצוב עצמות לחיים, החל מדרך ביצועו של ניתוח עיצוב לחיים ועד תופעות הלוואי שבו, החלמה והתוצאות

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

לעיתים עצמות לחיים שטוחות או שקועות מקנות אשליה של פנים נפולות ועייפות, ואילו עצמות לחיים גבוהות ומלאות מקנות לפנים מראה צעיר יותר ורענן. מי שלא ניחן בזוג לחיים המזדקר אל על אל לו לחשוש, יש לכך פתרונות די פשוטים. בדומה לניתוחים המתבצעים על סנטר נסוג וקטן, בכדי להחיות לחיים שקועות יש אפשרות להחדיר שתל או פשוט להזריק חומרי מילוי, ניתוח עיצוב לחיים יבחר בהתאם לשינוי הדרוש.

ניתוח עיצוב עצמות לחיים

במידה והחלטתם כי בהגבהת והגדלת לחיים חפצה נפשכם, יש לבחון ולהחליט מה יהיה אופי השינוי - הן מבחינת גודל הלחיים והן מבחינת גובהן. אם מדובר בשינוי מתון ניתן לבחור בהזרקת חומר מילוי. ניתוחים פלסטיים למטרת עיצוב עצמות לחיים זה אורכים בין דקות ספורות עד לחצי שעה ומתבצעים תחת הרדמה מקומית, השינוי המתקבל אינו קבוע מכיוון שחומרי המילוי נספגים בגוף במשך הזמן, לכן יש צורך בטיפולים חוזרים. בשלב הבא יש לבחור את חומר המילוי המתאים לנו כאשר המגוון רחב, ולחומרי מילוי שונים תכונות שונות.

עיצוב עצמות לחיים באמצעות הזרקת ביו אלקמיד - כיום, החומר הפופולארי ביותר הינו ביו אלקמיד אשר נספג באיטיות לגוף. מדובר בפולימר סינתטי המוקף במולקולות מים, המוזרק לשכבת השומן התת-עורית ובתוך מספר שבועות נוצרת מעין מעטפת סביב החומר, המייצבת ומקבעת אותו באזור הלחיים.

ניתוח עיצוב עצמות לחיים באמצעות שתל סיליקון - במידה ודרוש שינוי דרסטי מומלץ לבחור בהליך ניתוחי, הכולל החדרת שתל העשוי סיליקון או פוליתן, בעל עיצוב מיוחד למטרה זו. את השתלים מחדירים דרך חתכים קטנים המבוצעים בצד הפנימי של הלחיים בתוך הפה או מתחת לריסים התחתונים, מקבעים אותם על ידי שרירי הלחיים, בעזרת ברגים מיוחדים או תפרים. הליך זה של ניתוח עיצוב עצמות לחיים אורך בין שעה לשעתיים, מבוצע לרוב בהרדמה כללית ואינו דורש אשפוז.

עיצוב עצמות לחיים - החלמה מהניתוח

שתי הטכניקות נחשבות פשוטות למדי, ולרוב תהליך ההתאוששות קצר. לאחר הטיפול בשתי השיטות עלולים להופיע נפיחות או שטפי דם באזור הלחיים, אך הם ייעלמו בתוך מספר ימים עד שבועיים.

תוצאות עיצוב עצמות לחיים

הזרקת ביו אלקמיד- כעבור מספר ימים, משנעלמת הנפיחות באזור ניתן לראות תוצאות מצוינות. הזרקת הביו אלקמיד מקנה מראה טבעי, אחיד וחלק. התרכובת לא יוצרת תגובות של רגישות יתר בניגוד לחומרי מילוי אחרים. כיוון שמדובר בחומר מילוי סינתטי תהליך הספיגה איטי, ויש צורך לחזור על הטיפול של עיצוב לחיים רק כעבור תקופה של שנה עד שנה וחצי.

שתל סיליקון - התוצאות צפויות מראש ולא מאכזבות. עצמות הלחיים גבוהות, מקנות מראה מעוצב רענן וסקסי, ומתקבל מראה טבעי.

עיצוב עצמות לחיים - סיכונים ותופעות לוואי

הזרקת ביו אלקמיד - קיים סיכוי קטן להתפתחות זיהום באזור ההזרקה.

שתל סיליקון - יתכן מצב בו תהיה תזוזה של השתל, תתכנה בעיות עצביות הקשורות בחוסר תחושה באזור החדרת השתל אשר יתבטאו בקשיי דיבור זמניים ושוני זמני בהבעות הפנים, אך מקרים אלו נדירים ביותר. כמו כן, קיימת אפשרות בה יתפתח זיהום בשתל. בחלק מהמקרים הללו הפתרון יהיה ביצוע ניתוח להסרת השתל, וכעבור כשלושה - ארבעה חודשים, ניתן יהיה לבצע השתלה חדשה.

עיצוב לחיים - טיפולים חלופיים

עיצוב עצמות לחיים ניתן לבצע גם באמצעות רקמות שומן עצמי אותו ניתן להשתיל באזור הלחיים במקום להשתמש בשתלים הסינתטיים. מכיוון שמדובר ברקמה חיה העוברת תהליכי ניוון והזדקנות טיפול זה מוגדר "קבוע למחצה", ולאחר זמן רב יחסית השפעת הטיפול של עיצוב עצמות לחיים תפחת או תעלם לחלוטין.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - מילוי לחייםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות