חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי פנים באסתטיקה

ניתוחי פנים  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח אף?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוח עיצוב סנטר

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי פנים  > עיצוב סנטר  > ניתוח עיצוב סנטר - סנטר בעיצוב אישי
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום עיצוב הסנטר
לקבלת יעוץ שלח טופס

ניתוח עיצוב סנטר - סנטר בעיצוב אישי

 
שיתוף פייסבוק

סנטר בולט מדי או נסוג יכול להפוך מעוצב ואסתטי באמצעות ניתוח עיצוב סנטר. כל המידע על ביצוע ניתוח לעיצוב הסנטר כראות עיניכם

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

אם נבדוק מה עושה פנים ליפות ומרשימות, נגלה כי לא בהכרח מדובר באף מושלם, עיניים יפות, ושפתיים חושניות אלא, בפרופורציה נכונה, קווי מתאר מרשימים ואיזון בין חלקי הפנים השונים. מעבר למתיחת פנים, ניתוח אף הרמת עפעפיים, כיום ניתן לשנות את "המסגרת", ולהקנות פרופורציה חדשה ונכונה יותר. עיצוב מחדש של קווי המתאר נעשה על ידי שימוש בטכניקות לא מסובכות במיוחד, הכוללות בין היתר, השתלת שתלים באזורים שונים, ושינוי צורה של עצמות הפנים, כאשר לצורת הסנטר יש השפעה רבה על הפרופיל והמראה הכללי, לכן, במיוחד עבור הסנטר, קיים כיום הליך של עיצוב סנטר.

פרוצדורות של ניתוחי עיצוב סנטר (chin remodeling) כוללות הגדלה של סנטר נסוג, סנטר נפול, קטן או צר, על ידי הוספת שתל סיליקון קשיח, או החדרת חומרים שונים, טבעיים או סינטטיים בהרדמה מקומית, והקטנה של סנטר בולט, הנעשית על ידי עיצוב עצם הסנטר מחדש. עם תום תהליך הגדילה ניתן לעבור פרוצדורות אלו, והן מתאימות לצעירים, נשים וגברים כאחד.

ניתוח עיצוב סנטר

במידה והחלטתם כי הסנטר שלכם הוא המקור לחוסר שביעות רצונכם ואותו אתם מעוניינים לשפץ, יש להתייעץ עם רופא לגבי סוג ההליך המתאים למבנה הסנטר שלכם.

עיצוב סנטר באמצעות חומר מילוי - במידה ומדובר בסנטר שאינו קטן במיוחד והשינוי הנחוץ אינו דראסטי, ניתן לעצב את הסנטר ולהגדילו על ידי הזרקת חומר מילוי. הליך זה נערך בהרדמה מקומית, ואורך מספר דקות. טיפול זה הינו זמני מכיוון שלאחר פרק זמן מסוים החומר ייספג לגוף ואפקט המילוי יעלם. מכיוון שחומרים סינתטיים נוטים להיספג בגוף באיטיות רבה יחסית נפוץ יותר השימוש בחומר המילוי הסינתטי ביו אלקמיד לצורך עיצוב סנטר. ביו אלקמיד הינו פולימר סינתטי העטוף במולקולות מים. תרכובת זו מוזרקת לרקמת השומן התת-עורית באזור ותוך מספר שבועות נוצרת סביב החומר מעטפת מוגדרת, המבודדת את החומר משאר הגוף ומקבעת אותו.

ניתוח עיצוב סנטר באמצעות שתל סיליקון - במידה ודרוש שינוי דראסטי, יש לבחור בניתוח השתלת שתל סיליקון. מדובר בניתוח בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית, תלוי בעיקר בהעדפת המטופל. ברוב המקרים מבוצע חתך בחלק הפנימי של הסנטר - בתוך הפה, באזור הקדמי בין השיניים לשפתיים, דרכו מוחדר שתל מסיליקון נוקשה. משך ההליך הינו בין שעה לשעתיים. קיימת טכניקה נוספת של ניתוח עיצוב סנטר, לפיה החתך מבוצע בחלק החיצוני התחתון של הסנטר. טכניקה זו לרוב מבוצעת כאשר הטיפול משולב עם טיפול אסתטי נוסף, כגון מתיחת פנים.

ניתוח הקטנת סנטר - בהליך של ניתוח עיצוב סנטר ניתן אף להקטין סנטר שגודלו מטריד את בעליו או שצורתו בעייתית. ניתן להקטין ולשנות את צורת הסנטר ע"י שימוש בטכניקה הכוללת כריתת חלק מרקמת העצם ומיקומה מחדש על ידי החלקתה לאחור, או הסרתה לחלוטין. כאשר השינוי הדרוש אינו דראסטי ניתן להסתפק בשיוף עצם הלסת התחתונה ותיקון קווי המתאר. הליך זה של ניתוח עיצוב סנטר יכול לקחת עד ארבע שעות, ומתבצע תחת הרדמה כללית.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - עיצוב הסנטרשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות