חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי עור וגפיים

ניתוחי עור / גפיים  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול למתיחת ירכיים?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוח עיצוב זרועות

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי עור / גפיים  > עיצוב זרועות  > ניתוח עיצוב זרועות - לקראת הניתוח ובמהלכו
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום מתיחת זרועות
לקבלת יעוץ שלח טופס

ניתוח עיצוב זרועות - לקראת הניתוח ובמהלכו

 
שיתוף פייסבוק

מהן ההכנות הדרושות לקראת ניתוח עיצוב זרועות וכיצד הוא מבוצע. בכתבה זו תקבלו מידע חיוני על ההכנות לניתוח עיצוב זרועות ואופן ביצועו

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ניתוח עיצוב זרועות - לקראת הניתוח

בפגישת הייעוץ עם הרופא, בטרם הניתוח, נבחנת ההתאמה של המטופל לניתוח עיצוב זרועות. ראשית נבדק מצב הזרועות והאם ניתוח מתיחת זרועות יפתור את הבעיה האסתטית שבהן. אם המקור לאי הנחת של המטופל הוא דווקא השומן בזרועות, והעור שלו מספיק אלסטי, שאיבת שומן תהווה פתרון מוצלח יותר מאשר מתיחת העור.

בנוסף לבדיקה הראשונית נערך ראיון אישי עם המטופל, לצורך תיאום ציפיות. גם כאשר הבעיה נובעת מעור מדולדל, אך המטופל לא מוכן שיוותרו על זרועותיו צלקות, ניתוח עיצוב זרועות לא יתבצע. הסרת עור ללא צלקות, למרבה הצער, היא עדיין בלתי אפשרית.

כדי לעבור בפועל ניתוח עיצוב זרועות המטופל צריך להיות במצב בריאותי טוב, מאוזן תזונתית ורפואית. לאחר סדרה של בדיקות שתקבע על ידי הרופא, תבנה לכל מטופל תוכנית אישית שעשויה לכלול דיאטה, נטילת תוספים להשלמת חסרים בגוף ואיזון תרופתי. בשבועות שלפני הניתוח יידרשו כל המטופלים להימנע מעישון ומחשיפה לשמש.

מהלך ניתוח עיצוב זרועות

ניתוח עיצוב זרועות מתבצע בדרך כלל תחת הרדמה כללית, ונמשך בין שעה לשעתיים. לעתים תיכלל בתהליך שאיבת שומן, להקלה בהסרת העור והרקמות האחרות ולעיצוב נוסף. מתיחת זרועות בפני עצמה נפתחת בחיתוך לאורך הזרוע, בין בית השחי למרפק. מיקום החתך ואופיו משמעותיים, שכן הם ישפיעו על הצלקת שתיוותר, ואשר נדרשת להיות נסתרת ובו בזמן חזקה. החתך מבוצע בחלק הפנימי של הזרוע, כדי שיראה רק בעת הרמת הידיים מעלה, ולא כאשר הידיים לצידי הגוף. חתכים קטנים בזווית משתנה, במקום חתך אחד רציף, עשויים להפחית את הלחץ העתידי שיופעל על הצלקת ולמנוע התרחבות שלה.

לאחר מכן מופרד העור העודף מהרקמות שמתחתיו והמנתח יכול לעצב ולחזק את רקמת השריר העוטפת את הזרוע, ולבצע בה תיקונים אם הדבר נדרש. לאחר הסרת עודפי העור, העור שנותר נמתח ומהודק לגוף. לבסוף נתפר העור לאזור החתך, לרוב באמצעות תפרים נספגים. במקרים מסוימים, כאשר ניתוח עיצוב זרועות משולב בניתוחי חזה, נמתחים עודפי העור גם לכיוון דופן החזה ונתפרים גם לאזור הזה.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - מתיחת זרועותשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות