חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי עור וגפיים

ניתוחי עור / גפיים  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול למתיחת ירכיים?

הכנסו לשאלון וגלו!


הגדלת שרירי התאומים

לפורום בנושאלוח מרפאות

רגל במראה שרירי

 
שיתוף פייסבוק

הגדלת שרירי התאומים הנה אחת הפרוצדורות הנפוצות בתחום הניתוחים הפלסטיים לשרירים. קראו כאן כיצד הליך זה מבוצע ולמי הוא מתאים

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ניתוחים לעיצוב שרירי הגוף, ושרירי הגבר בכלל, עדיין אינם נפוצים בארץ, אולם בחו"ל (בעיקר בארה"ב) הם הולכים ותופסים תאוצה, ולא ירחק היום בו גם הגברים הישראלים יגלו עניין רב בניתוחים מסוג זה. ניתוח הגדלת שריר התאומים – השריר שנמצא באחורי השוק ומהווה את השריר המרכזי בחלק התחתון של הרגל – הינו אחד מהנפוצים בתחום ניתוחים פלסטיים לשרירים. הוא מתאים לנשים ולגברים המעוניינים להפוך את מראה הרגל התחתונה שלהם לאתלטי ומחוטב יותר, כמו גם לאנשים הסובלים מאי-שוויון בין שרירי התאומים בשתי הרגליים ומעוניינים להשיג מראה מאוזן. ניתוח הגדלת שרירי התאומים עושה שימוש בטכניקה של החדרת שתלי סיליקון, בדומה לניתוחי חזה, על מנת להקנות לאזור מראה שרירי יותר.

ניתוח הגדלת שרירי התאומים - למי הוא מיועד?

כל גבר ואישה בריאים יכולים לעבור את הניתוח, ובתנאי שניסו, קודם לכן, להגדיל את נפח השריר ע"י התעמלות מתאימה. הניתוח אידיאלי גם עבור מי שסובל מחוסר פרופורציה בשל מומים מולדים או מחלות ניוון דוגמת פוליו.

הגדלת שרירי התאומים - לפני הניתוח

לצורך ניתוח הגדלת שריר התאומים אין הכנות מיוחדות, אולם יש להיוועץ עם המנתח לגבי גודל וסוג השתל המתאימים לגוף המטופל ולציפיות מהניתוח. השתלים עשויים כולם מחומר דומה- סיליקון חזק – אך מגיעים בגדלים ודגמים שונים על מנת לאפשר התאמה אידיאלית לכל אדם ואדם. חשוב להתייעץ עם המנתח גם לגבי נטילת תרופות, עישון ובעיות רפואיות ידועות קודמות. ייתכן ותתבקשו לערוך בדיקות דם פשוטות בטרם ההליך, על מנת לבדוק את תפקוד כדוריות הדם.

ביצוע ניתוח הגדלת שרירי התאומים

ניתוח הגדלת שריר התאומים דורש לרוב הרדמה כללית ונמשך כשעה. במהלך הניתוח מבצע המנתח חתך בחלק האחורי של הברך, באזור בו נמצאים באופן טבעי קפלי עור. המנתח מפריד בעדינות את העור מהשריר, מה שיוצר מעין שקיק עור דמוי כיס מעל שריר התאומים. מקום זה נועד להכיל את השתל. לעיתים הניתוח כולל גם הזרקת חומר שנועד למילוי קבוע (ביו אלקמיד), וזאת על מנת לשפר את מראה השוק ולהפוך אותו לטבעי יותר (תוספת זו אופיינית בעיקר בניתוחים שנועדו לפתור בעיה של אסימטריה). לאחר שהשתלים הוחדרו לשתי הרגליים והמנתח מוודא שאכן שני הצדדים סימטריים, הוא תופר את האזור וחובש אותו.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות