חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי אגן באסתטיקה

ניתוחי אגן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח עיצוב הישבן?

הכנסו לשאלון וגלו!


הגדלת איבר המין

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי אגן  > הגדלת פין  > הגדלת איבר המין - אם לדעתכם הגודל כן קובע...
לפורום בנושאלוח מרפאות

הגדלת איבר המין - אם לדעתכם הגודל כן קובע...

 
שיתוף פייסבוק

גם את אזור איבר המין דאגו שלא לקפח, ומי מכם שמעוניין לבצע הגדלת הפין או הארכת פין, יוכל למצוא כאן את כל ההסברים הנחוצים אודות הגדלת איבר המין

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

אורך הפין הינו נושא המטריד גברים רבים בין אם בצדק ובין אם לא, בעיקר בעידן המתירנות המינית בו סרטי מבוגרים מציגים לראווה איברי מין גבריים הגדולים בהרבה מהפין הממוצע. בפרוצדורה של הגדלת פין יש להבחין בין הגדלת מימד האורך לבין הגדלת מימד הרוחב-ההיקף, כאשר טיפול להגדלת היקף הפין נפוץ ופשוט יותר ואילו הארכת פין פחות שכיחה ונחשבת לפרוצדורה מורכבת יותר.

הרחבת פין

פרוצדורה זו מתבצעת על ידי הזרקת חומר מילוי. ההוספה נעשית בצורה הדרגתית ונמשכת על פני מספר מפגשים, עד ההגעה לתוצאה הרצויה, כאשר מומלץ להוסיף עד כס"מ אחד לקוטר הפין. ישנם מספר חומרי מילוי המתאימים למטרה זו, כאשר שומן וסיליקון נוזלי הם החומרים הפופולאריים ביותר.

שומן משמש כחומר מילוי בטיפולי אסתטיקה רבים, אולם חסרונותיו יכולים להיות משמעותיים כשמדובר בטיפול להרחבת פין. חסרונות השימוש בחומר זה נובעים מכך שמדובר בחומר טבעי הנלקח מאזור אחר בגוף המטופל ושומן מטבעו נוטה להתפרק ולהיספג בחזרה בגוף, כמו כן, כיון שמדובר באיבר דינאמי הנמצא בתנועה ומופעלים עליו כוחות חיכוך, יש סיכוי לא קטן שעם הזמן השומן ייספג בחזרה בצורה לא אחידה ויתקבלו גבשושיות ומרקם לא אחיד.

סיליקון נוזלי הינו חומר מילוי סינתטי אשר מוזרק לשכבה התת עורית של הפין, בכמויות קטנות, על מנת שלא ליצור תגובת נגד של הגוף. מומלץ לחזור על הטיפול פעם בחודש למשך מספר חודשים, עד לתוצאה הרצויה. הליך זה לצורך הגדלת פין הינו מהיר ונעשה תחת אלחוש מקומי. הסיבוכים האפשריים אינם רבים, ובסיכויים נמוכים יכולה להיווצר דלקת באזור ההזרקה.

הארכת פין

האורך הממוצע של פין בזקיפותו עומד על כ 13 ס"מ, הארכה לרוב תתבצע בפין שאורכו פחות מעשרה ס"מ. ישנן מספר שיטות לצורך הארכת פין, וכולן שנויות במחלוקת.

יש רופאים הממליצים על שימוש במכשיר מיוחד הנועד להארכת רקמות הפין. מדובר במכשיר המפעיל כוח מתון על הפין בטכניקה של משאבה, יצירת ואקום או בצורה של משקולת המושכת את הרקמות ומאריכה אותן. הרעיון העומד מאחורי המכשיר דומה מאוד להארכת אברים המבוצעת מזה שנים רבות בקרב שבטים אפריקאים ואסייתים, אשר נוהגים להרחיב ולהאריך תנוכי אוזניים, שפתיים וצוואר. השינוי מתקבל באיטיות, ומדווח על הוספת כ 0.5 ס"מ בחודש לאורך הפין. זמן השימוש במכשיר צריך לגדול בהדרגה, וכעבור כחצי שנה אמורים להגיע לתוצאות משמעותיות. יש רופאים המסתייגים מהשימוש במכשיר זה ודומיו בטענה שכתוצאה מהשימוש בהם מתקבל פין דק וחלש, ובשימוש אינטנסיבי עלולים להיווצר דימומים ואף נזק בלתי הפיך.

האפשרות השנייה לצורך הארכת פין הינה פרוצדורה ניתוחית בה מנתקים את הרצועות הקושרות את בסיס הפין לאגן, כתוצאה מכך מתקבל שינוי באורך הפין במצב רפוי.

לניתוח הגדלת פין זה מספר סיבוכים אפשריים, ביניהם היווצרות זיהום ושטפי דם באזור הניתוח, ובמקרה החמור יותר יציבות הפין והזקפה עלולים להיפגע.

הגדלת פין - השתלת פין תותב

במקרים חמורים של בעיות התפתחות מולדות או בעיות אין-אונות בלתי הפיכות, רופאים רבים ימליצו על ניתוח השתלת פין תותב. ניתוח השתלת פין תותב כולל הרס של הרקמה הקיימת ובמקומה הכנסת של שתל סיליקון מעוצב, אי לכך פרוצדורה זו אינה מתאימה למי שסובל מבעיות אסתטיות בלבד. תופעות הלוואי במקרה של ניתוח זה הינם נפיחות, כאב ודימומים, אשר לרוב חולפים כעבור מספר ימים. אולם, הסיבוכים האפשריים כוללים זיהום, כאבים ממושכים ואף דחיית השתל על ידי הגוף.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
12. 14.5
היקף, 28/05/2012
11. פין
א, 12/01/2012
10. 13 ס''מ הוא הממוצע אז אני מסודר כי יש 18 וחצי והיקף 14ס''מ
סס, 06/08/2011
9. 13 זה קטן מדי .. אולי הממוצע לאדם בוגר הוא 18 ס"מ
XXX, 05/06/2011
8. 13זה לא קטן
יוסי, 07/03/2011
7. אצלי הוא באורך 13 סנטימטר בזקפה(בן 15)
עידן, 09/02/2011
6. אצלי הוא בערך 17 ס"מ בזיקפה
בני, 18/08/2010
5. איפה אפשר לעשות את ההגדלה מקום מסוים?
נננ, 20/04/2010
4. אשמח להגיע לבקור אצלכם
אלון, 19/02/2010
3. באמת הממוצע הוא 13 ס"מ??
גבר, 07/11/2009
2. זה רעיון, את זה צריך לשלוח לחבר
און, 28/06/2009
1. איזה קטע, לא ידעתי שבכלל יש הליכים כאלה..
עוז, 10/06/2008