חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף

ניתוחים פלסטיים   > פורום רופאים   > פורום ניתוחים פלסטיים   > פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף

[309 דיונים פעילים] פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף
 

חפש חיפוש בפורום:
מנהל הפורום: ד"ר טלי פרידמן
מנהלת פורום ניתוחים לעיצוב הגוף
לפגישת ייעוץ עם מנהל הפורום
הוספת הודעה
23:59 10/09/09 ח

אשמח לעזרה

אני בחורה בת 27 גובה 1.68 משקל 54 19.13 BMI

שומרת על משקל יציב, תזונה נכונה וספורט כחלק מאורח חיים.

אני חטובה ברוב חלקי הגוף אבל יש לי עודף שומן בירכיים (לא רואה את עצמי עם ירכיים שמנות אך הייתי רוצה להוריד כ8 ס"מ בשתי הירכיים יחד כי יש לי חוסר פרופורציה עם שאר הגוף - וגוש שומן מרוכז בצד אחד בירך תמיד זה מציק לי)

החלטתי לנסות לעשות משהו אולי יעזור בהתחלה חשבתי על שאיבה כי רציתי משהו אפקטיבי כי נמאס לי כבר לראות את הגושים האלה עד שהבנתי ששאר השיטות להצרה שוות ניסוי אך אז התבלבתי בין כל השיטות...

לשאלות:

א.

מה ההבדל בין 1שאיבה בניתוח 2להמסה בגלי קול(אקסנט, בודיטטיט) ואולטרסאונד(אולטרהשייפ בלהקונטור ולהשייפ וכו..)?האם אגב בניתוח אפשר לשאוב יותר?

ב.

מה ההבדל בין גלי קול לאולטרסאונד?

ג.

הבנתי שבתוך אולטרסאונד יש פולשני-כדוגמאת אולטרשייפ ולא פולשני כדוגמאת בלה קונטור.בקשר לאולטרשייפ- האם הוא הורס תאים לתמיד ואז זה אמור לסדר את חוסר הפרופורציה גם אם נשמין (לא מתכננת להשמין ולא נראה שאשמין בקרוב לפי אורח חיי אלא תתכן השמנה מלידה גיל וכו) מצד שני קראתי שתאי השומן ליד אלה שמתו יצמחו אז החוסר פרופורציה עדיין תשאר?

איך אדע מה מתאים לי - גלי רדיו או אולטרסאונד אם כל מכון מציע משהו אחר והתוצאות-גדול הצמצום בהיקף (אם בכלל יהיו תוצאות) דומות בכולן?

אשמח לעזרה כי התבלבלתי לגמרי

00:51 11/09/09 ח

הוספה לשם הבהרה

אני לאחר דיאטה בה הורדתי 12 קילו במשך 3 וחצי חודשים+4 חודשים בשמירת משקל-ותזונה נכונה. (והוא נשמר)

לפני הדיאטה היה לי בגוף חוסר פרופורציה של 3 מידות בין החולצה למכנס ולאחריה הפרופורציה הצטמצמה לפער של מידה אחת בין החולצה למכנס. כלומר רזיתי המון בירך אבל המבנה של הגוש שומן נשאר בקטן ולא משתנה במשך חודשים.

השומן שלי מאד מוזר כי לאחר הדיאטה הירך עצמה לא כזו שמנה אבל פתאום יש לי גוש שומן כמן עיגול בצד החיצוני של הירך (עובר במשפחה)

16:48 11/09/09 ד"ר מיכאל שפלן

שיטות שונות לשאיבת או המסת שומן

בעיקרון יש ניתוח ויש שיטות לא ניתוחיות.

השיטות הלא ניתוחיות משלבות טיפול חיצוני בגלי קול וגלי רדיו. הצד החיובי הוא שלא צריך הרדמה, בדיקות או זמן החלמה. הצד השלילי הוא שלא כל אחת מתאימה ולא אצל כולם זה עובד. על מנת לראות מה נכון או לא במקרה הספציפי שלך עליך להבדק על ידי מנתח פלסטי שבק בשיטות הקיימות על מנת לתת לך ייעוץ מקצועי.אפשר ללמוד באינטרנט אבל לא לדעת מה יעיל ונכון עבורך.

10:14 24/09/09 ד"ר מיכאל שפלן

שאיבה מול טיפול לא ניתוחי

הרבה שאלות שלא ניתן להשיב עליהן ללא בדיקה ופגישת ייעוץ.הפורום לא יכול לענות מה נכון עבורך ללא שנפגש. אחרי בדיקה אוכל לענות בהרחבה מה הניתוח או הדרך שנכונה עבורך.

תטריכי את עצמך לפגוש אותי או כל מומחה שעוסק בנושא ותצאי נשכרת

הוספת הודעה