חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


פורום ניתוחי חזה


[2934 דיונים פעילים] פורום ניתוחי חזה
 

חפש חיפוש בפורום:
מנהל הפורום: ד"ר דב קליין
מנהל פורום ניתוחים פלסטיים באיזור החזה
לפגישת ייעוץ עם מנהל הפורום
הוספת הודעה
00:30 27/01/19 נטלי

הוצאת שתלי סיליקון+קפסולה

שלום, מעוניינת להוציא שתלי סילקון (מתחת לשריר) בני 20 שנה.ללא החלפת שתלים כרגע. בלוטות לימפה בבתי שחי מסוננות סיליקון (אין הוכחה לקרע בשתלים).

הבנתי שבארץ נוטים הרופאים לומר "אין צורך להוציא את הקפסולה", מה שלא מדוייק מבחינה רפואית, ורציתי לדעת האם בכל זאת בארץ ניתוח כזה אפשרי?

בנוסף ליתרונות הרפואיים שיש בהוצאת הקפסולה, ראיתי מהלך ניתוח ללא הוצאת קפסולה וזה נראה לי מאוד לא הגיוני. אם אני לא טועה נעשה שם חתך בקפסולה שדרכו מוצא הסיליקון ג'ל החוצה (במקרה והשתל קרוע מדובר ממש בג'ל שצריך "לצוד" משם והוא דביק ולא ניתן לוודא שכולו הוצא), מה גם שלדעתי לבצע חתך בקפסולה בלי להוציאה רק יכול ליצור סיכון שאם נשאר סיליקון ג'ל שלא הוצא או פוספס, פשוט ידלוף בהמשך בקלות החוצה מהקפסולה ויתפזר בגוף.

אשמח ואודה על הסבר.

09:04 29/01/19

נטלי שלום

בהחלט ניתן להוציא את השתלים והקופסית שנוצרה בשדיים. כמובן שעליך להגיע לבדיקה פיזיקלית על מנת להעריך זאת. כמו כן, חשוב שתדעי אם היה הבדל משמעותי בנפח, אניח כי הוצאת השתלים תהיה מורגשת. על כל מקרה, בכל הוצאת שתלים השד נראה דיי זהה אך פחוס בנפחו. אפשר לשקול ביצוע הוצאת שתלים והזרקת שומן עצמי, הכרוכה במספר צלקות קטנות מאד שכמעט ואינן נראות, ובכך להמנע מהחלפת שתלים חוזרת בהמשך. תהליך ההחלמה משתנה מאישה לאישה. המלצתי היא לבצע ייעוץ אצל כירורג פלסטי הכולל בדיקה פיזיקלית בה ניתן יהיה להעריך את תוצאות כל אחת מהאופציות בצורה ברורה יותר.

תוכלי בשמחה להגיע לפגישת ייעוץ במרפאתי לקבלת מידע נוסף, ניתן לקבוע תור בטלפון 03-6444722.

בהצלחה.

הוספת הודעה