חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף

ניתוחים פלסטיים   > פורום רופאים   > פורום ניתוחים פלסטיים   > פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף

[309 דיונים פעילים] פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף
 

חפש חיפוש בפורום:
מנהל הפורום: ד"ר טלי פרידמן
מנהלת פורום ניתוחים לעיצוב הגוף
לפגישת ייעוץ עם מנהל הפורום
הוספת הודעה
08:27 29/08/12 ג'ני

צלוליט

שלום. אני בת 31 ונמצאת כרגע בתהליך של ירידיה במשקל. ירדתי כבר 6 ק"ג והייתי רוצה להוריד עוד כ-15 ק"ג. בגלל 2 לידות כבר פעמיים עברתי תהליך ההרזיה וירדתי בין 15 ל-20 ק"ג. הבעיה היא הצלוליט. חשוב לציין כי אני עושה המון פעילות גופנית (גם אירובי וגם אימוני כוח), שומרת על תזונה נכונה ויורדת בין 0.5-1 ק"ג בשבוע (שנחשב בסדר). אבל בגלל השינויים במשקל העור שלי, בעיקר בישבן ויריכיים, נהיה רפוי ועם הרבה צלוליט. בגיל 31 הרגליים שלי כבר נראות כמו אצל ספתא שלי, מה שמאוד מפריע לי. הבנתי שככל שיורדים יותר במשקל מצב הצלוליט מחמיר עוד יותר. זה מאוד מדאיג אותי.

האם הניתוחים שאת עושה יכולים לפתור את הבעיה ומהו הטיפול שתמליצי לעבור על מנת להיפטר מהצלוליט (אם זה ניתוח או טיפולים)? מתי כדאי לעשות את זה- אחרי שאגיע למשקל היעד או כבר עכשיו על מנת שהמצב לא יחמיר. האם יש דרך למנוע כבר עכשיו בתהליך הירידה במשקל החמרת המצב ?

23:49 02/09/12 ד"ר טלי פרידמן

טיפול בצלוליט בירכיים עקב רפיון עור

ג'ני שלום

הירידה במשקל יוצרת מצב של רפיון עור המתבטא כצלוליט. מצב זה עשוי להחמיר עם המשך הירידה במשקל.

לרוב מדובר באזורי הירך הצידית והעכוז, שם קיימת גם נטיה להשמנה, ולכן שינויי משקל גורמים לאבדן נפח משמעותי באזור זה ולהאצת רפיון העור.

הטיפול המתאים למצבך הנו הרמת גוף, או BODYLIFT , אשר צריך להתבצע כאשר תגיעי למשקל היעד. אני ממליצה להקפיד על ירידה במשקל בקצב מתון, המלווה בפעילות גופנית סדירה ולשמור על משקל גוף קבוע ככל הניתן.

קיים מכשור הנעזר בגלי רדיו והעשוי לסייע בשמירת התוצאה הניתוחית, אולם הישגי הניתוח טובים לאין שעור מכל מכשיר, במצב של רפיון עור.

הוספת הודעה