חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף

ניתוחים פלסטיים   > פורום רופאים   > פורום ניתוחים פלסטיים   > פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף

[308 דיונים פעילים] פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף
 

חפש חיפוש בפורום:
מנהל הפורום: ד"ר טלי פרידמן
מנהלת פורום ניתוחים לעיצוב הגוף
לפגישת ייעוץ עם מנהל הפורום
הוספת הודעה
23:39 11/03/11 שירן

הרמת עכוז

אני אחרי שני ניתוחים פלסטים גדולים, מתיחת בטן, הקטנה והרמת חזה, מתיחת זרועות וירכיים פנימיות. נשאר עכשיו לטפל בישבן נפול וריק בעקבות ירידה משמעותית במשקל. הרופא המנתח הציע לבצע זאת יחד עם מתיחת הירכיים אך חששתי בגלל ההחלמה שהיתה קשה גם כך. בתשובה לפורום מאוגוסט האחרון את גם כותבת שמדובר בהחלמה לא פשוטה. מה זה אומר במונחי זמן, יכולת לשבת, לשכב וכו'. מה דעתך לגבי שתלי סיליקון, האם מתקבלת תוצאה אסתטית? מרגישים גוף זר? יהיו עלי מגבלות כלשהן? אצטרך להחליף אותם בעוד 10+ שנים? כיון שעברתי כבר פעמים תקופות החלמה אני בהתלבטות אם להכנס לזה שוב ומצד שני זה פשוט נדרש. גם הנושא הכספי מעיק עלי.

09:34 12/03/11 ד"ר טלי פרידמן

הרמת עכוז

שלום שירן,

כאשר העכוז צנוח, אני ממליצה להרימו ולהגדילו עם רקמה עצמונית (עם העור והשומן של העכוז העליון) באותו השלב בו מתבצעת מתיחת הבטן, יחד עם מתיחת הירך הצידית. ניתן לבצע ניתוח זה גם בשלב מאוחר למתיחת הבטן.

באם אין רקמה משמעותית שניתן לנייד, ניתן להשיג מלאות באמצעות הזרקות חוזרות של שומן, ומשום שלרוב שעור הסיבוכים נמוך, אני ממליצה להשתמש בשומן על פני שתלים.

אולם, ישנם מטופלים רזים מאוד להם אין מספיק שומן, ואינם מעוניינים בחומרי מילוי זמניים, ואכן במצב כזה ניתן להשיג שיפור ניכר במלאות העכוז עם שתלים. צריך לזכור ששתלי סיליקון בעכוז זהו ניתוח חדש יחסית בארץ, ידוע שתהליך ההחלמה אינו קל ושעור הסבוכים גבוה. עם זאת, אם המטופלת מבינה את הסיכונים הקיימים, כולל סיבוכים מאוחרים, בהחלט ניתן לבצעו לצורך השגת מלאות ועיצוב העכוז.

הוספת הודעה