חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף

ניתוחים פלסטיים   > פורום רופאים   > פורום ניתוחים פלסטיים   > פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף

[308 דיונים פעילים] פורום בנושא ניתוחים לעיצוב הגוף
 

חפש חיפוש בפורום:
מנהל הפורום: ד"ר טלי פרידמן
מנהלת פורום ניתוחים לעיצוב הגוף
לפגישת ייעוץ עם מנהל הפורום
הוספת הודעה
19:55 10/12/10 רזה וחטובה (?)

רזיתי 54 ק"ג, מתי נכון חהתחיל פלסטיקה?

שלום,

אני לאחר ניתוח מעקף קיבה. לפני שנה . רזיתי כבר 55 ק"ג. כבר חודש/חודשיים אני יציבה על 79 ק"ג. יורדת מעט. אני בת 57, 1.75 מ', בריאה מאוד, שום תרופות מלבד אלטרוקסין. כיום גם בכושר ספורטיבי מצוין, אבל מעשנת כבדה.

שאלות:

1. האם זה כבר הזמן להחיל פלסטיקה?

2. האם ידוע לך מה ההשתתפות של קופ"ח (מכבי) ? למי פונים והאם אפשר דרך מכבי להגיע אליך?

3. מה ממולץ - ניתוח אחד בכל פעם או שאפשר לעשות אווברול כללי בבת אחת (פנים, צוואר, שדיים, בטן וירכיים)

4. אני מתגוררת בדרום הארץ - באיזה מבתי החולים הקרוב לדרום את מבצעת ניתוחים ? (ברזילי/סורוקה?) פגישת ייעוץ - אפשרי בדרום?

09:56 11/12/10 ד"ר טלי פרידמן

עיצוב הגוף לאחר הרזייה

שלום לך,

נשמע שמשקלך יציב ואת מוכנה להתחיל בשלב עיצוב הגוף.

אני ממליצה בחום לטפל בנושא העישון כבר כעת, משום שחשוב להפסיק עשון לפני הניתוח. בהחלט מומלץ לפנות לוועדה במכבי, ייתכן ויאשרו את הניתוח, במיוחד אם מדובר בעודפי עור משמעותיים, הגורמים לדלקות מקומיות.

מומלץ להנתח בשלבים, לרוב אני מנתחת שניים עד שלושה אזורים בו זמנית. בגילך עדיף לצמצם את משך הניתוח ולקוט באמצעים זהירות נוספים.

אני מנתחת באזור המרכז, במספר בתי חולים,ו ניתן להתאים את מועד הייעוץ לנוחותך.

09:49 12/12/10 רזה וחטובה (?)

עודפי עור

נראה לי שהבעיה היא שאין לי ממש עודפי עור מהסוג הגרוע ברמת. לפחות לא כאלו שעלולים לגרום לדלקות. למרות גליל, כנראה יש לי "עור טוב" ובסך הכל אני מתכווצת נהדר ומיום ליום אני כן רואה שיפור בהתכווצות העור. הבעיה היא באמת בעיה אסטטית ולא בעיה רפואית בינתיים - בטן נפולה עם קפל, זרועות כמו "מטקות" מתחת לבית השחי, זליגה מכוערת בירכיים, צוואר ופנים נפולות, החזה שלי שהיה מאוד מלא כשהייתי שמנה - התרוקן וצנח. - אלא אם כן אני אמשיך לרזות וזה לא ידוע ולא מוחלט ואז הבעיה תהפוך לרפואית ממש. אני אתחיל לבדוק מול מכבי בימים הקרובים מה בדיוק הזכויות שלי... אני גם חושבת על זה שאני כבר בת 57 ואם אני רוצה להספיק לנצל את ההרזיה הנפלאה הזו בשביל לחיות - אין לי זמן להמתין בין ניתוח לניתוח 4 או 6 חודשים כפי שממולץ. אז אני אסיים את התהליך בגיל 60... אני כן מעוניינת לאחד תהליכים וקראתי שיש אפשרות כזו. זה התהליך שאני מעוניינת בו - אולי מקסימום פיצול לשני ניתוחים ? אני צריכה לקחת בחשבון גם את זמן הוויכוח עם קופ"ח מכבי - אני כבר מנוסה בזה ואם יש משהו שלוקח זמן והרבה זמן - זה לקבל מהקופה את מה שבאמת מגיע לך. האם את/אתם עוזרים במלחמה מול הקופה? מה לעשות קודם - לקבוע תור אצלך או להתחיל מלחמת חורמה עם הקופה? איך מתחילים ? האם לא נכון להתחיל אצלך - שאת זו שתתני חוות דעת על מצב עודפי העור שלי ועם זה ללכת לועדה? תודה רבה על התגובה המהירה.

07:48 14/12/10 ד"ר טלי פרידמן

עופי עור

אני ממליצה שתגיעי לייעוץ ואת חוות הדעת הכתובה תגישי למכבי, זה יכול לסייע. בהתאם למצב בריאותך הכללי ומראה גופך נוכל לתכנן את מספר השלבים הרלוונטי לך. ניתן להמתין 3 חודשים בין הניתוחים.

09:16 14/12/10 רזה וחטובה (?)

עודפי עור

תודה רבה. אני אגיע לייעוץ.

הוספת הודעה