חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי בטן באסתטיקה

ניתוחי בטן
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול שאיבת שומן?

הכנסו לשאלון וגלו!


חוויות שאיבת שומן

לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום שאיבת שומן
לקבלת יעוץ שלח טופס

החוויה של גלי

 
שיתוף פייסבוק

"שיפור במראה, בחיי המין ובביטחון העצמי"

 

מאת: גלי, אילת

כמו רוב הנשים, גם אני ביליתי יותר מדי זמן מול הטלוויזיה ומול המחשב בעבודה ואכלתי אוכל משמין, וכך הצטברו אצלי קילוגרמים רבים מיותרים. אחרי שכבר לא יכולתי להיכנס לשום בגד מהעבר החלטתי לקחת את עצמי בידיים, ולהתחיל בדיאטה וספורט. אחרי תקופה ארוכה שבה הצלחתי לשמור על אורח חיים נכון, ירדתי 6 קילו ונראיתי הרבה יותר טוב, אבל עם האוכל בא התיאבון ורציתי לרדת עוד. הדרך בה התחלתי אמנם עזרה לי לשמור על המשקל, אבל כבר מאוד התקשיתי להוריד עוד משקל.

בחשש רב התחלתי לבדוק את האפשרות של שאיבת שומן. למה בחשש? כי על שאיבת שומן מודבקת תווית של 'עצלנות', כאילו היא מתאימה רק לאלו שמחפשים פיתרון קל. ואני אומרת: שטויות. שום שאיבת שומן שבעולם לא יכולה להחליף אורח חיים בריא, וכל מה שאיבדת בניתוח יחזור אם תחזרי לזלול כרגיל. שאיבת שומן היא דרך להיפטר מקילוגרמים עודפים שמתעקשים להישאר על הגוף, ואחרי הניתוח המוטיבציה לשמור על המראה החטוב רק תגדל.

התחלתי את התהליך בחיפוש מידע באינטרנט. המידע שמצאתי היה רב מאוד, ולמדתי שבניתוח יש סכנות, והוא יכול לגרום לצלקות. מצד שני קראתי הרבה חוויות של אנשים שעברו את הניתוח וכיום מרוצים כל כך מהמראה החדש שלהם, שהם טוענים שהכל היה שווה. בסופו של דבר החלטתי שהסיכון לצלקות מפריע לי פחות מהסכנה להישאר במשקל הנוכחי שלי לעוד שנים רבות. בחרתי במנתח עם הרבה המלצות חיוביות מאחד המרכזים הרפואיים הגדולים בארץ, וקבענו תאריך.

הניתוח שלי לקח 3 שעות ואחריו אושפזתי ללילה. בשלושת החודשים הבאים עברתי (בהמלצת המנתח) עיסויים רפואיים שמפחיתים את הסיכוי לצלקות. לצערי, גם העיסויים לא מנעו לגמרי את הצלקות. למרות זאת, אני מרוצה מהתוצאות ובסה"כ אני יכולה לומר שהניתוח היה חוויה חיובית. אני הגעתי אליו מאוד מוכנה מבחינת מידע על סכנות, אפשרות להסתבכות, שיטות לניתוח וכו' וכו', ואני ממליצה לכל מי שרוצה לעבור את הניתוח לעשות את אותו דבר. לי, למשל, הצלקת פחות מפריעה, אבל מי שעושה את הניתוח כי היא רוצה ללבוש ביקיני קטנטן יכולה להתייחס לכך אחרת לגמרי. דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא שנאמר לי שהעור שלי החלים יפה בגלל גילי הצעיר (28), אבל ככל שהגיל עולה, לעור קשה יותר להחלים.

תשאלו, תבררו, תתייעצו ואל תתביישו לשאול את הרופא כל מה שעולה בדעתכם. זה הגוף שלכם!!! חשוב לזכור שלא מדובר בתהליך פשוט. הוא כואב, לוקח הרבה זמן להתאושש ממנו ויש בו סיכונים כפי שכבר ציינתי. למרות זאת התוצאות שלו יכולות להיות פיצוי על הכל. מה שחשוב זה שכל אחד יידע בדיוק למה הוא נכנס ויעשה את ההחלטה בלב שלם. לא כי האישה לוחצת, לא בגלל שלא נעים מהחברים לעבודה, לא כי אין כוח לעשות ספורט - רק כי אתם באמת לא מצליחים להיפטר מהמשקל העודף בדרכים הרגילות, ואתם מרגישים לא בנוח עם המראה שלכם. כשמחליטים בלב שלם, הניתוח יכול להביא למהפך מדהים. השיפור אצלי, למשל, הוא לא רק במראה אלא גם בחיי המין ובביטחון העצמי.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - שאיבת שומןשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות