חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי פנים באסתטיקה

ניתוחי פנים
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח אף?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוח הזזת עצמות הפנים

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי פנים  > חדשות השתלת פנים  > רוצים עור פנים צעיר יותר? נסו ניתוח להזזת עצמות הפנים
לפורום בנושאלוח מרפאות

רוצים עור פנים צעיר יותר? נסו ניתוח להזזת עצמות הפנים

 
שיתוף פייסבוק

הטיפול הנפוץ והמקובל לטיפול בקמטים הוא מתיחת פנים שבה נפטרים מהקמטים ועודפי העור. האם מתיחת פנים היא אכן הטיפול האידיאלי עבורנו?

 

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

אין ספק, שככול שאנו מתבגרים הופך עורנו לרפוי ונפול יותר ומתחילים להופיע בו קמטים, בעיקר קמטי הבעה, סביב הפה והעיניים. כיום, בכדי להשיג מראה צעיר, הטיפול הנפוץ והמקובל הוא מתיחת פנים שבו נפטרים מהקמטים ועודפי העור. לעיתים, בכדי להגיע לתוצאה מושלמת במיוחד, משלבים במתיחת הפנים גם הרמת עפעפיים או הרמת מצח וגבות, הכל לפי הנתונים האינדיבידואלים של כל אדם ואדם. אך האם מתיחת פנים היא אכן הטיפול האידיאלי עבורנו?

כעת טוענים חוקרים מצפון קרוליינה שאנו מתמקדים בגורם הלא נכון. החוקרים סיפרו לאתר "הטיימס" כי השינויים בעצמות הפנים, הם לדעתם הסיבה העיקרית למראה המבוגר, כולל רפיון העור. מי שרוצה להשיג מראה צעיר של הפנים לא צריך למתוח את העור, אלא לעצב את העצמות שתחתיו...

במחקר, שנערך באוניברסיטת "דיוק" ונמשך כשלוש שנים, נסרקו פניהם של 100 מתנדבים. ממצאי המחקר מעלים כי במשך הזמן חלים שינויים במבנה הגולגולת שלנו, שינויים שרומזים לסביבה שהתבגרנו. בין היתר, עצמות הלחיים אש נחשבות לסממן יופי כאשר הן בולטות, הופכות לפחות בולטות והמצח גדל.

הקבוצה שסובלת יותר מהשינויים בעצמות היא נשים, אצלן ההבדל בפרופורציות של פנים צעירות לבין פנים בוגרות בולט יותר. הסיבה לכך איננה ברורה עדיין, אך קיימת הערכה שהדבר קשור באותם גורמים הורמונאליים אשר מעלים אצל נשים את הסיכוי ללקות באוסטיאופורוזיס.

למרות חשיבות המחקר של אנשי "דיוק", נראה כי מומחים נוספים ברחבי העולם כבר בדקו את הקשר שבין גיל לצורת עצמות הפנים- לפחות מהפן המסחרי שלו. ביפן פותחה לא מזמן מכונה לממכר סיגריות, שאמורה להעריך את גילו של העומד מולה וכך להימנע מסיפוק סיגריות ללקוחות קטינים. המכונה מתבססת גם על קמטי העור ומידת צניחתו אצל האדם הנסרק, אך גם על מבנה הפנים הכללי שלו, כולל שינויי המבנה האופייניים לגיל שאותם ד"ר ריצ'ארד חקר.

אז מה אפשר לעשות כדי לשטות בטבע, במכרים האנושיים שלנו ובמכונות הסיגריות גם יחד? על פי "הטיימס" ד"ר ריצ'ארד מציע רעיון מהפכני- ניתוח להזזת עצמות הפנים, מעין הרמת פנים פנימית שתחזיר להן את המבנה הנכון.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות