חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי שיניים באסתטיקה

טיפולי שיניים
מרפאות שיניים
פורום טיפולי שיניים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הלבנת שיניים?

הכנסו לשאלון וגלו!


חוויות הלבנת שיניים

לוח מרפאות

החוויה של יעל

 
שיתוף פייסבוק

"היום אני מחייכת בתמונות בביטחון, ובכלל, כיף לקבל מחמאות שהשינים שלי יפות אחרי כל השנים של הכאבים והמאמצים"

מאת: יעל, מרכז

לפני כשנתיים עברתי הלבנת שיניים. השיניים שלי לא היו צהובות במיוחד, אבל כל ילד שהיה צריך לעבור רסן וגשר (או כל טיפול אורטודנטי אחר) במשך כמה שנים טובות, יגיד שמה שהוא רוצה זה חיוך מושלם, ולי, מגיל 12 עד 15 היה גשר בשיניים. הרגלתי את עצמי לא לחייך כדי שאחרי זה אני לא אצטרך להשמיד תמונות משפחתיות.

אחרי שהורידו לי את הברזלים מהשיניים, גיליתי שההזנחה שלי בצחצוח בין רווחי הגשר (עם המברשות הדקות האלו) גבתה את המחיר שלה. השיניים היו צהובות קצת ושוב חזרתי לא לחייך. שלוש שנים לאחר מכן החלטתי לעשות את ההלבנה.

עשיתי כמה בירורים במרפאות שיניים וקיבלתי הצעה ממרפאה פרטית בת"א. המחיר לא היה זול, אבל גם לא בלתי מושג. בתחילת הטיפול עשו לי סד. את הסד עושים כך: שמים חומר דמוי פלסטלינה בתבנית, נושכים אותו לכמה שניות, וכך נוצרת תבנית של השיניים. לתוך התבנית שופכים חומר שנראה כמו גבס, ואת כל זה מצפים בסיליקון גמיש. לאחר מכן מקבלים רק את תבנית הסיליקון הדקה. כל התהליך לוקח שבוע וחצי- שבועיים בערך... אבל זמן ההשקעה הפרטי מסתכם בלנשוך פלסטלינה.

כשמקבלים את התבנית (הסד) מקבלים גם כמה מזרקים של חומר הלבנה (אל דאגה למזרק אין מחט והוא לא דוקר בכלל). את המזרקים שומרים בקירור וכל ערב לפני השינה מזריקים לתבנית הסיליקון חומר בגודל של גרגר אורז לכל שקע של שן. צריך לצחצח טוב טוב לפני השינה את השיניים וזה לא הזמן להתעצל. בבוקר מוציאים את הסד ושוטפים טוב. מצחצחים ככה כל יום למשך שבועיים בערך, חוזרים לבדיקה אצל הרופא, וזהו – סיימתם, יש לכם שיניים לבנות.

זו רק שיטה אחת להלבנת שיניים ורק אותה ניסיתי, אז אני לא יודעת מה לגביי האחרות, אבל זו בוודאות עובדת! היום אני מחייכת בתמונות בביטחון, ובכלל, כיף לקבל מחמאות שהשינים שלי יפות אחרי כל השנים של הכאבים והמאמצים. זה שווה את זה! ובנוגע לשמירה על השיניים – הנחו אותי שרצוי להימנע מקפה, קולה, תה וסיגריות ולצחצח את השיניים כמה שיותר. אם תצליחו לשמור על ההנחיות- זה ישאר לבן.

שיהיה בהצלחה!

פורומים מרפאות שיניים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
2. מה טווח המחירים?
אורן, 01/09/2010
1. הלבנת שיניים
אורלי, 27/05/2010